Modne spodnie z wysokim stanem wyszczuplające

Spodnie z wysokim stanem wyszczuplające od wielu sezonów pozostają na liście najmodniejszych trendów. Wynika to przede wszystkim z faktu, że doskonale układają się na różnych rodzajach figury, dzięki czemu każda z kobiet może łatwo odnaleźć model, jaki spełni jej oczekiwania. Wiele Pań docenia takie spodnie za ich wyrazisty wygląd oraz wszechstronne możliwości stylizacji. Poza tym krój spodni optycznie wydłuża nogi.

Jak nosić damskie spodnie z wysokim stanem?

Spodnie o podwyższonym stanie to krój, który doskonale podkreśla talię, a jednocześnie wyszczupla sylwetkę. Ten fason pozwoli więc ukryć krąglejszy brzuch czy biodra. Spodnie z wysokim stanem świetnie współgrają z każdym typem figury. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się w nich Panie o sylwetce typu klepsydra lub gruszka. Akcentują kobiece kształty i optycznie zwężają talię. Warto więc łączyć je z krótkimi bluzkami lub crop topami. Alternatywą może być wsunięcie klasycznej koszulki lub T-shirtu do środka, co da podobny efekt jak top kończący się na linii spodni.

Jeśli szukasz modnych spodni z wysokim stanem, to nie mogłaś trafić lepiej! W Nermira Butik proponujemy fasony, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów.